пятница, 29 апреля 2016 г.

Презентація творчих робіт "Яким я уявляю майбутнє людства"

Ос ми і зікінчили вивчати розділ "Образ майбутнього в літературі".тому учні 6 класів отримали завдання підготувати творчу роботу "Яким я уявляю майбутнє людства".За власним вибором вони могли написати невелике фантастичне оповідання, намалювати малюнок,або навіть підготувати сценку..Із задоволенням учні підійшли до завдання,адже вони можуть  продемонструвати свої здібності,виконуючи роботу,яка їм більше подобається.більшість учнів обрали художнє мистецтво і намалювали свої передбачення за допомогою фарб та оловців.майстри художнього слова теж написали есе,оповідання,та казки про майбутнє.
А Тюрін Станіслав,Трєтьяков Ілля ,та КобецьЕдуард з 6-Б придумали цікаву інсценівку.


вторник, 12 апреля 2016 г.



До 140-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона учні 6 класів підготували літературну вітальню «Джек Лондон- зразок  таланту і волі, що ведуть до утвердження життя» .Діти познайомилися з етапами життя письменника:дитинством, підлітковим, юнацьким, дорослим віком;з його найвідомішими творами,подивились фрагменти фільма «Білий клик».

Різноманітні форми роботи у викладанні зарубіжної літератури допомагають  підвищити інтерес учнів до вивчення   літературного спадку  країн світу ,а це ,у свою чергу, може спрямувати школярів до поглибленого вивчення іноземних мов

суббота, 2 апреля 2016 г.

Майстерfest для вчителів російської мови, літератури, зарубіжної літератури 

       Перший Майстерfest для вчителів російської мови, літератури, зарубіжної літератури проводився 30-31 березня у ДОІППО.
       Майстер-класи, які були презентовані керівниками обласних творчих майстерень у рамках проекту Майстерfest, продемонстрували розвиток багатьох тем шкільної філології кращими вчителями нашої області. Керівники обласних творчих майстерень Коробова Н.Ф. ,Пастушенко Н.В,Пуліна Г.О.,Пінчук Т.О., Доценко Т.В., Доброгорська І.А.,Дерусова І.А. мали змогу показати творчий розвиток.

         Багато філологів чекали на можливість  дізнаттись про  особливості педагогічної діяльності вчителів області,навчитись новим прийомам, познайомитись  з новинками у викладанні російської мови та літератури. Особливо цікавили присутніх конструювання інтерактивних тренажерів,візуальний дизайн мультимедійних уроків та використання «хмарних» технологій, адже це дозволяє йти у ногу з часом, використовувати ІКТ, знаходитись у сучасному медіа просторі.
Дякую організаторам та учасникам Майстерфесту за можливість долучитись до обговорення сучасних проблем філологічної освіти.